Czech-Ceylon ImpEx je soukromá zahraniční firma, která má hlavní kancelář v Colombu – Kotte na Srí Lance a obchodní divizi s kanceláří v České republice, která nese název Czech Export Group. Tato firma byla založena v r. 2012 a je partnerem pro české firmy a rovněž pro firmy na Srí Lance. Hlavním posláním je vytvořit podmínky pro exportní a importní aktivity na obou stranách a zabezpečovat také investiční vstupy na zahraničních trzích. Czech-Ceylon ImpEx zaměřuje svoji pozornost na celou oblast jižní Asie a zprostředkovává obchodní kontakty i v dalších zemích – Indie, Maledivy, Nepál, Pakistán a Bhútánská republika. V možnostech firmy je také oslovovat podnikatele v zemích, jako jsou Spojené arabské emiráty, Saudská Arábie, Bahrajn a Kuvajt.

 

Ve všech zemích spolupracujeme s významnými podnikateli a rovněž veškeré naše činnosti probíhají s přímou podporou českých zastupitelských úřadů v daných zemích. Z těchto důvodů můžeme nabídnout široké portfólio služeb, které umožní podnikatelům pronikat na zahraniční trhy v uvedených zemích. Naše obchodní a marketingové služby zahrnují od organizování obchodních misí až po zabezpečení účasti na veletrzích i konzultace pro posouzení výhodnosti investic českých firem v konkrétních zemích. Zaměřujeme se zejména na Srí Lanku, kde je možno využít našich kontaktů na vládní organizaci BOI, která zabezpečuje komplexní služby pro oblast kapitálových vstupů a také je nápomocna při vzniku společných zahraničních podniků.

 

Czech-Ceylon ImpEx Vám nejen poskytne cenné rady k usnadnění Vašeho vstupu na zahraniční trhy, ale může Vám nabídnout i organizování pracovních setkání s významnými místními podnikateli a vládními činiteli. Naší předností jsou zejména osobní vazby na podnikatelskou komunitu na SL a našimi partnery jsou lidé, kteří mají dobrou znalost podnikatelského prostředí.